Интернет-магазин Медтехника-МТА

Медтехніка-МТА
Інтернет
Магазин

095-48-54-760 ‎Интернет-магазин
Зателефонуйте нам зараз
Каталог товарів
8 Березня!
Настає весна і з нею приходить чудове свято 8 Березня! Наші улюблені клієнти! Магазин Медтехніка дарує Вам знижку на будь-яку покупку 8%! Бажаємо в житті більше радості і квітів, а в душі весняного настрою! З турботою про Вас, магазин Медтехніка! Акція діє тільки в роздрібних магазинах. Наша адреса – м. Херсон, пров. Пугачова, 4, тел. 095-287-44-14, м. Каховка, вул. Мелітопольська, 194, т..
Ви вже звикли до того, що купуючи більше ви платите менше !? І нам це теж подобається. Купуй більше - плати менше!!! Саме для Вас в м. ХЕРСОН ми підготували чудову АКЦІЮ: з 18 березня до 18 квітня діють знижки при купівлі однієї пари взуття – 10%, на другу пару – 15%, третю – 20% впродовж місяця, при пред'явленні чека на минулу покупку взуття, крім взуття Memo. Наші фахівці з радістю до..
Каждый человек на протяжении жизни сталкивается с простудой. При заболевании человек становится носителем вредоносных микроорганизмов, передающихся воздушно-капельным путем. Если один человек заболел, то он может заразить членов семьи или сотрудников со слабым иммунитетом. Выдыхая, человек распространяет вредоносные организмы, которые оседают на предметах, летают в воздухе.  Кварцевание уже давно..
Якщо сонячним днем ​​пройтися по Гідропарку і уважно подивитися на 20-30-річних пляжників, то можна побачити, що практично у кожного третього / третьої - сутула, а то і кривувата спина і випирає круглий животик. Що було дуже великою рідкістю у покоління їх дідусів і бабусь ще років 40 тому. Що ж сталося з нащадками струнких і м'язистих будівельників соціалізму? Точна кількість хворих викривле..
Пора перевдягатися! Лови момент! Заощаджуй з нами! Встигни придбати медичний одяг зі знижкою 15%! Акція діє з 25 березня до 25 квітня! Сучасна уніформа медпрацівників поєднує в собі практичність, функціональність і чудовий дизайн. Будьте елегантні, яскраві та стильні з оновленим гардеробом. З турботою про Вас, магазин Медтехніка! Наші адреси - м. Каховка, вул. Мелітопольська, 194 м. Но..